Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılıp Cupra Pedal Seti ( Manuel )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Daha yeni aldım aslında pedallarımı.. Fakat satıp sis farı alıcam hazır internette düşmüşken bulmuşken :)

70 TL'ye aldım.. Sıfırdan farksız,takalı 1 ay bile olmadı.

Uyumlu olduğu araçlar : Seat İbiza, Cordoba, Vw Polo diye biliyorum. Kendim ibiza aracımda kullandım.

Fiyat 50 TL, kargo alıcıya aittir.

Fırat benim için yurt dışından sipariş verecekti pm attım ona eğer sipariş vermediyse benim için, bu pedalları alırım kardeşim..

Fırat benim için yurt dışından sipariş verecekti pm attım ona eğer sipariş vermediyse benim için, bu pedalları alırım kardeşim..

Kendisi ile görüşün anlaşın ona göre olur tabiki abicim. Benlik bir sıkıntı yok..

Özel mesajını cevapladım abi, konuyu yeni gördüm. Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman iki tarafada :)

Pazartesi eft ni yaparım kardeşim kargolarsın..

Tamamdır abicim pazartesi sabahı işe giderken kargonu yolluyorum..

Özelden adres bilgilerini pm atarsın sana zahmet bende hesap numaramı yollarım :)

Şimdiden hayırlı olsun..

hızlı satış :) hayırlı olsun iki tarafada. konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt