Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SAtılıkk 5x100 17 S5 JANT İbiza Polo Cordoba Uyumlu SIFIR

Hayırlı satışlar....
Ben anlamıyorum nedir bu acele ? :D 2 hafta kullandın satıyorsun :D hayırlı satışlar...

Yazik gercekten..arabana simdiye kadar taktigin jantlardan en yakisani buydu..verdigin paralar ve ettigin zararlarda cabasi..Bence bu jant olayi sende saplanti olmus Yusuf..darilma ama sen bunun yerine alacagin jantlada mutlu olamiyacaksin..Hayirli satislar olsun..

Yazik gercekten..arabana simdiye kadar taktigin jantlardan en yakisani buydu..verdigin paralar ve ettigin zararlarda cabasi..Bence bu jant olayi sende saplanti olmus Yusuf..darilma ama sen bunun yerine alacagin jantlada mutlu olamiyacaksin..Hayirli satislar olsun..

dargınlık yok erkan abı gercekten guzel oldu evet ama baska bısey buldum suanda satarsam onu alıcam hastalık olmus olablır dogal bır olay genc adamız sureklı degısıklık ıstıyor canımız :)

hayırlı satışlar kardeşim ne istediğini biliyosan sıkıntı yok ama bence bilmiyosun :D

çok bile durdu ben geçen hafta bekliyordum bu ilanı hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt