Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık

hayırlı satışlarda aynen yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fare dağa küsmüş dağın haberi yok durumu olacak özel servisler bulabilirsiniz satmak çözüm olmamalı

aracım manuel bugun bayide sıfır 2012 modeli 53.500 tl arkadaşlar benim aracım şanzımanı arzalanmıstı buraya yazmıstım 11 gun serviste kaldı arza giderilmeden aracımı bana teslim ettiler istanbuldan ekip gelip inceleyecekmiş 2 hafta gecti ekip gelmedi dun geri götürdüm servise bugun beni çagırdılar serwiste baska arzalı olan bi leonun şanzımanını sokup takmıslar benim araca servis sorumlusunun bana dedigi sey araba dusuk devirlerde bu sesi cıkarıyor sana abi nasihatı arabanı dusuk devirde kullanma sorun kalmaz :D bizim iş sanayi işine döndü anlayacagınız dogus genel merkezini aradım biraz once ben her kosulda bidaha o arabayı istemiyorum dedim hakkımı ararsam araç degişim hakkım olabilirmi ?

şanzımanı sana sormadanmı takmışlar neden 2ci el bir şanzıman kabul edesinki garantideki aracın sanzımanı sıfır takılmalı bence o arızalı aracın sahibi bunu biliyormu bilmiyorsa onada bir şekilde haber ver ve dava aç kardeş inş kazanırsın ve hakkın olanı alırsın....

şanzımanı sana sormadanmı takmışlar neden 2ci el bir şanzıman kabul edesinki garantideki aracın sanzımanı sıfır takılmalı bence o arızalı aracın sahibi bunu biliyormu bilmiyorsa onada bir şekilde haber ver ve dava aç kardeş inş kazanırsın ve hakkın olanı alırsın....
bu servisteki arabanın şanzımanından da aynı ses geliyor ama sahibi bunun farkında degilmiş. o fark etmedi ben fark ettim diye arza olarak nitelendirilmiyormuş bu durum !! kendilerince bana bunu kanıtlamak için de o arabanın şanzımanını söküp benim araca takıp aynı sesin yine geldigini ve bir sorun teşkil etmeyecegini gösterdiler bana ama buna onlarda pişman oldu ben hemen dogus grubunu arayıp birdaha o arabayı kabul etmeyecegimi ilettim artı araba 11 gun serviste kaldı sanzımanına kendilerince bişe yaptılar ama arza giderilmedi şimdide saçmalamaya başladılar aracımı aldıktan sonrada geri vitese girmekte zorluk çektigini gördüm

mehmet sen bukadar seyi yazdıktan sona burada satılırmı acaba o arac merak ettim.

Geri
Üst Alt