Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Yada Takaslık Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Araç, Seat Leon 2012 Model 1.2 Tsi 105 hp

12.000 Km de Hatasız Sorunsuz. Fiyat olarak scw ye 37.000 TL düşünüyorum.

Takas olarak; başta 2010 model ve Üstü Donanımı Enaz aynı, Wv Golf Tdi, Leon Tdi CopaPlus, Opel Cdti,araçlar geçerlidir.

Şimdiden iyi dilekleriniz için Teşekkürler.

hayırlı satışlar emre
ama satlık ilan linkini konuya ekleyebilirsin sıkıntı olmaz:eek:key:

Arkadaşlar Araç, Seat Leon 2012 Model 1.2 Tsi 105 hp

11.000 Km de Hatasız Sorunsuz. Fiyat olarak 38.000 TL düşünüyorum.

Takas olarak; başta 2010 model ve Üstü Donanımı Enaz aynı, Wv Golf Tdi, Leon Tdi CopaPlus, Opel Cdti,araçlar geçerlidir.

Malum Site İlan No: isteyene özelden veririm.

Şimdiden iyi dilekleriniz için Teşekkürler.

Opel Cdti bu arkadaş satıyor.Bir bak istersen

http://www.seatclubworld.com/satiyorum-27/2008-model-opel-corsa-1-3-cdti-sport-otomatik-20131/

corsa eski aracımdı şuan düşünmüyorum tşkrlr.

Emre hem Corsayı özlüyorum (yakıt konusunda) diyosun hemde işim olmaz artık diyosun tabi sende haklısın Leonun Tadına vardın bi defa yalnız sana şunu kesin Söyliyeyim üstadım Sürüş Şeklini değiştirirsen bu araca 1.6 TDI kadar az yaktırabilirsin.. Böyleliklede caanım Arabanı (daha 11 binde) hem hiç etmezsin hemde sürüş keyfinden maddi kayıp yaşamadan vazgeçmemiş olursun.. :eek:key:

Genede Hayırlısı Olsun..

Emre hem Corsayı özlüyorum (yakıt konusunda) diyosun hemde işim olmaz artık diyosun tabi sende haklısın Leonun Tadına vardın bi defa yalnız sana şunu kesin Söyliyeyim üstadım Sürüş Şeklini değiştirirsen bu araca 1.6 TDI kadar az yaktırabilirsin.. Böyleliklede caanım Arabanı (daha 11 binde) hem hiç etmezsin hemde sürüş keyfinden maddi kayıp yaşamadan vazgeçmemiş olursun.. :eek:key:

Genede Hayırlısı Olsun..

e tabi corsadan sonra arada uçurum var :) hocam dediğine katılıyorum çoğu konuştuğum 1.6 tdi motorlar nerdeyse aynı yakıyor ama bakalım kısmetse niyetim gene dizel ve otomatik olursa çokdaha güzel olucak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt