Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık xenon mfk hid system h7 35w 8000k

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımı alırken üzerinde olan mfk marka h7 35w 8000k ve h3 35w 8000k olan xenonları satmayı düşünüyorum fiyat konusunda
pek bi bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim, isteyen olursa anlaşabiliriz herhalde diye düşünüyorum...

düzenleme:

arkadaşlar 30.12.2012 tarihi itibariyle 180 tl olarak düşünüyorum, ufak bir pazarlık da söz konusudur.

h7 lere ne istersin kardeşim??

bilmiyorum ki kardeş piyasasını, sıfırı kaç paradır bunun? aldığım kişi 200 tl dedi ama emin ol ben bilmiyorum, kimseyi de kandırmak istemem, forumdan birileri yardımcı omalı diye düşünüyorum, ona göre anlaşırız nasıl olsa...

once birpiyasa aratırması yapıp ürünlerin fiyatını belirleyip konu açarsanız daha belirleyici olacaktır,,,

hayırlı satışlar diyelim 200tl lik xenonlar değil yalnız yazdığınız marka

Ben çin sitesinden aldım HID marka D2s 8000k slim balans 67tl :)

slim balast ve d2s çok uygun fiyata almışsın abi

Aynen bedava neredeyse 24 günde geldi dün taktım balanstlar ince olduğu içinde yer kaplamıyo..
Benim D2s ampulün biri titreme yapıyordu tekinin fiyatı orjinal 185Tl fiyat verdiiler bende çin çün olsun denemek için aldım valla süper kimisi 2-3 sene anca gider bunlar diyo ülen dedim 2 sene gitsin ne var ben tek ampul fiyatına komple set aldım daha ne dedim:D

Geri
Üst Alt