Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık xenon mfk hid system h7 35w 8000k

tam olarak markalardan falan anlamıorum ama sis ve kısa farlar için xenon almayı düşünüorum ücret ne kadardır ?

tam olarak markalardan falan anlamıorum ama sis ve kısa farlar için xenon almayı düşünüorum ücret ne kadardır ?[/QUOTE

piyasadan pek haberim yok açıkçası, satışa çıkardıklarım için arkadaşların söylediklerine istinaden bi fiyat belirledim, bu konuyu inceleyecek olursan görebilirsin. istersen sana satayım bir yıla yakın kullanıldı aracımda sıkıntı yaşamadım, arıza ışığı falan da yakmadı. fiyat ikisi için yani kısa ve sisler için 200 tl olarak düşünüyorum, tabi cüzi bir pazarlık olacak. ha tabi sen bilirsin, araştırmanda tabiki de fayda var...

Aynen bedava neredeyse 24 günde geldi dün taktım balanstlar ince olduğu içinde yer kaplamıyo..
Benim D2s ampulün biri titreme yapıyordu tekinin fiyatı orjinal 185Tl fiyat verdiiler bende çin çün olsun denemek için aldım valla süper kimisi 2-3 sene anca gider bunlar diyo ülen dedim 2 sene gitsin ne var ben tek ampul fiyatına komple set aldım daha ne dedim:D

Başkan sendeki ampullerı gönder bana....:D

ben bu konuyu düşüneyim sizeee dönüş yapacağımm kolay gelsin...

Geri
Üst Alt