Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık vossen cv3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar tolga güzel jant.jant konusunda hızına yetişilmiyor :)

hayırlı satışlar tolga güzel jant.jant konusunda hızına yetişilmiyor :)
bu jant konusu eski arabadan içimde kalmıştı şimdi piyasada ne var ne yok hepsini taktım denedim. asıl bunlar satılırsa çok bomba bi jant var aklımda :D

bu jant konusu eski arabadan içimde kalmıştı şimdi piyasada ne var ne yok hepsini taktım denedim. asıl bunlar satılırsa çok bomba bi jant var aklımda :D

zaten denemediğin jant kalmadı sıradaki de bomba olur artık :) yeni jant almasaydım düşünürdüm bunları.jant arayan kaçırmasın..

zaten denemediğin jant kalmadı sıradaki de bomba olur artık :) yeni jant almasaydım düşünürdüm bunları.jant arayan kaçırmasın..
şimdiye kadarkiler denemeydi. artık kafama göre jant alıcam. senın jantlarda gayet güzel durmuş bunları bende taktım ama yakışmadı. arka stoplarını şeffaf hella yap derim sana.

şimdiye kadarkiler denemeydi. artık kafama göre jant alıcam. senın jantlarda gayet güzel durmuş bunları bende taktım ama yakışmadı. arka stoplarını şeffaf hella yap derim sana.

kırmızıda nasıl durur bilmem de benim hoşuma gitti aldım :) birde klasik jantlardan farklı olsun dedim..ledler hoşuma gidiyor biraz böyle takılayım bi değişiklik yaparım..yeni jantlarını da merakla bekliyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt