Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Toledo ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alet süperdi hocam ayrıması zor olsa gerek en güzellerine laiksin abi :)

satılık ilanları görünce bende gaza geliyorum. ama satarsam amaç sadece ayağı yerden kesecek masrafsız bir araç olur gerisinin gereğini söylememe gerek bile yok.

Ömer abi herşey iyi güzelde donanım paketini belirtmemişsin Stella mı Signo mu Spirit mi ?

Ömercan ben ilanın linkini göremedim, sahibinden de baktım bulamadım koymadın mı? ilanı göndericek bir tanıdığım var o yüzden soruyorum.

Ömercan ben ilanın linkini göremedim, sahibinden de baktım bulamadım koymadın mı? ilanı göndericek bir tanıdığım var o yüzden soruyorum.

valla sadece sıteye yazdım ılk burdan bırılerı cıkarsa daha ıyı olur yabancıya gıtmesın dıe ılerleyen zamanlarda koyucam oraya bu arada resım falan mı lazım veya bılgı mı lazım ben sana oluyım burdan yardımcı

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

Ömer abi herşey iyi güzelde donanım paketini belirtmemişsin Stella mı Signo mu Spirit mi ?

gozumden kacmıs stella ...

valla sadece sıteye yazdım ılk burdan bırılerı cıkarsa daha ıyı olur yabancıya gıtmesın dıe ılerleyen zamanlarda koyucam oraya bu arada resım falan mı lazım veya bılgı mı lazım ben sana oluyım burdan yardımcı

Yoo aslında yazıpta gönderirirmde üşendim hazır ilan varsa yollıyım diye :D

bide resimleri de bulamadım, Çok yorgunum Ömercan mazur gör beni :)

mg7786.jpg

mg766712.jpg

mg7656.jpg

watermarkcaa4ote4.png

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

GunceL.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt