Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Tesla Roadster..........

NTV'de tanıtımını izlemiştim çokda keyif almıştım izlerken. bir gün araçlarımız böle olacak inşallah. ulaştığı menzil önemli, 400km'ye kadar çıkabileceği belirtilmişti bu araç için. Genelde 100 - 150km menzillere sahip diğer alternatifler için son derece önemli ilerde bu yönü ile. Aracın hızlanmasına defalarca değindiler tanıtımda, arkadan tekme yemiş misali bir tepkiye sahip olduğunu belirttiler. Ayrıca gürültü de yok, 4 saate yakın zamanda şarj olması uzun yollar için sıkıntı. Bu aracın üretildiği ülkelerde eminim uzun yol kavramı 3 saati bulan yerlere havayolu yada demiryolu alternatif olduğu için bu araç bazı ülkeler için son derece uygun yapıda.

Kendi kendini şarj eden bi sistem yapamazlarmı, bana yapılabilir gibi geliyor yani mantık olarak, fizibilitesini yapıyorlardır bence yakında çıkar:)

O sistemin olduğu araçlar hibrid araçlar :)
Tamamen kendini şarj edebilen bir sistem zaten olamaz..

şimdi tv de ağaoğlunu ve arabalarını tanıtıyorlardı..bu aracı gösterdi..
muhabir sordu..en son kaç hızı gördünüz cevap 335 kmh
peki ölmekten korkmuyor musunuz..herkes bir gün ölecek cevanın üstüne..
sokaklta ani fran lastik sesi..ağaoğlunun gözleri faltaşı gibi ve irkiliyor..tapki güzeldi

puhaha

Geri
Üst Alt