Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Tablet, HP Laptop, Sony Xperia P

firozat

Kayıtlı Üye
Elimdeki ihtiyaç fazlası elektronik eşyaları satıyorum.
Yeni bir telefon satın aldığım için, Almanyadan gelen ve pasaporta kayıtlı Xperia P telefonum kılıfında ve ekran koruması ile kullanıldı ama kronik alt ve üst plastiklerden soyulması var. Arka kısımı aliminyumdur. Yaklaşık 1 sene kullandım. 400TL teklif eden oldu vermedim 500TL son fiyat diye düşünüyorum açıkçası ama foruma ufak bir şeyler yapabilirim.
Sahibinden Temiz Kullanılmış Gri Xperia P Lt22i - Sony Cep Telefonu Modelleri sahibinden.com'da - 148583329

Merakımdan satın aldığım ve bütün işlerimi telefonumdan yaptığımdan dolayı tabletide satıyorum. Doğru düzgün kullanmadım bile sadece iki kere rom yükleyip bir kaç oyun deneyip geri kaldırdım. Dahili GPSi ile ücretsiz navigasyon cihazı olarak bile kullanabilirsiniz. Ayrıca dahili bluetooth'u ile yine aracınızın bluetooth'u üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.
Diğer Markalar Diğer Tablet PC Bilgisayar Sahibinden Satılık ikinci el 299 TL'ye sahibinden.com'da - 149046429

Laptop enişteme aittir, ilanda yazdığı gibi kullanılmamış sıfır üründür. Piyasa fiyatı 1600lira civarında olması lazım tabi bulabilirseniz :)
Bir kişi ile 1200TL ye anlaşmıştım, windows7 işletim sistemi kurmak için tekrar açtım ve kurulum sonrası ram'in 4gb olduğunu farkedince anlaşamadık :) Bazı serilerde 4gb RAM oluyormuş onu öğrendik, ram slotunun biri boşta. Son fiyat 1200TL.
Kutusunda HP Probook İ5, 4gb, 750gb, 2 gb ATI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da- Pasif İlan - 143989355

Laptop satılmıştır, daha doğrusu hediye edildi :)
İlan cep telefonu ve tablet ile günceldir..

Geri
Üst Alt