Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık SECCADE olur mu ????şaka değil

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sahibindende dolaşıyordum ve orada satılık seccadeler gördüm 30 yıllık 40 yıllık rakamlar 30 bin 50 bin 60 bin lira gibiydi...

şimdi benimde elimde 47 yıllık hatta 48 yıllık ve sadece 3 yada 4 defa üzerinde namaz kılınmış...orjinal HAC dan gelme Türkiye den alma değil parlak..ipeğimsi annem ipek dedi bilmiyorum..ama şu an bulunmayanlardan..yanii..
sizce sahibinden'e ilan koysam satılır mı...???

Şimdi diyeceksiniz ki araba forumu doğru araba forumu..
bende seccadeyi satıp CUPRA yada TDI FR almayı düşünüyorum.
..
yani hayırlı bir iş o yüzden
saygılar sevgiler

arkadaşlar sahibindende dolaşıyordum ve orada satılık seccadeler gördüm 30 yıllık 40 yıllık rakamlar 30 bin 50 bin 60 bin lira gibiydi...

şimdi benimde elimde 47 yıllık hatta 48 yıllık ve sadece 3 yada 4 defa üzerinde namaz kılınmış...orjinal HAC dan gelme Türkiye den alma değil parlak..ipeğimsi annem ipek dedi bilmiyorum..ama şu an bulunmayanlardan..yanii..
sizce sahibinden'e ilan koysam satılır mı...???

Şimdi diyeceksiniz ki araba forumu doğru araba forumu..
bende seccadeyi satıp CUPRA yada TDI FR almayı düşünüyorum.
..
yani hayırlı bir iş o yüzden
saygılar sevgiler

Abi el yapımı olma ihtimali yüksek el yapımı ve ipek olduğunu araştır ve eğer öyleyse... Burayla bi irtibata geç derim... http://www.hanhali.com/Han Hali Tr/index-tr.html
Bu tarz şeylerle ilgilendiklerini biliyorum...

namazlık da ,cupra da ahirete yöneltiyor:D denemek lazım.. ilanların tarihleri ne acaba,satılıyor mu kısa sürede:confused:

ömürsün valla varol abi yaa seccade yi sat cupra ya bin :D

ya annemin büyük babası HAC dan getirip teyzeme hediye etmiş senelerce saklamış hiç kullanılmamış...o da sen kullanırsın diye bana verdi..bende zaten var 10 liralık bi tane yetiyor..o'na kıyamıyorum..sakladım duruyor..

el yapımı olup olmadığını bilmiyorum..ama eskilerin evinde var artık bulunmuyor...daha çok orlon ve yün ipliğe dönülmüş durumda bir kaç resim çekip koyayım bir ara....
ama mantıklı düşünmüyor muyum...duruyor orda...ya çerçevletip duvara asacağım..kıyamıyorum üsütne basmaya...YADA CUPRA...

ilanların tarihine bakmadım satılıyor mu onu da tam bilmiyorum aslında..meraklısını da bulmak lazım..hatta ilanlardakiler bu kadar canlı bile durmuyor

Seccade VS Cupra 2 de 50 sonuç ne olur?

El dokuması ve malzeme kalıtesı kesınlıkle 30-40 senelık urunlerde yuksek fıyatlara satılmasında etkılıdır.En basıtınden bugun b el halısı aldıgınızda bıle 4-5 lıradan baslıyor ortalama b salona serılcek boyutta olanları.Eldekı urune ıyıce baktırmak lazım anlayan kısıler tarafından

Geri
Üst Alt