Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık rx8 motoru

hocam sadece motor mu yollicaksınız ? yoksa şanzıman elektrik tesisatı falan da yollicak mısınız ? 800 kg bir honda civicte fesfena şakalar olabilir bu araçla :D

sadece motor arkadaşlar ustanın bana söylediği: bu motorlar çift rotorlu.komprs testi yaptık rotorun biri sağlam biri bitik dedi.

motor duruyormu yollandımı arkadaşlar yollanmadıysa talip çıktı :)

Wankel motorlar, tasarımları ile çok yüksek devir çevirebilirler, aşırı besleme haricinde çok verimsizdir, fiziksel şekli yüzünden rektifiye olamazlar, 150.000km yi de pek fazla geçemezler.

150.000km dayanabilen wankel motoru görmedim..

evet arabaya bastınmı fena bi makina. ama şukadar söyleyeyim ha rx8 kullanmak ha as900 kullanmak sırtınız ayaklarınız terliyo kolunuz yoruluyor vitesler bi acayip çok süratli bi araba ama benzin ibresi daha hızlı hareket ediyor.iki güzelliği var sadece tipi ve hızı (cupradan hızlı olmamak kaydıyla)

nedemek istediğinizi gayet iyi anlıorum çok s2000 wrx sti kullandım bu motorlar inanılmazzz anlatılmaz yaşanır :D cupra rx8 den daha hızlı demek turbodan kaynaklanıo galiba yoksa hp leri aynı hemen hemen

RX8 sınıfının en yavaş arabalarından biri aralarında 50 beygirden fazla fark olmasına rağmen Clio RS ler bile çok rahat geçiyor RX8 leri, teknik verilere aldanmayın..

120.000km iyi dayanmış.....:eek:key:

Geri
Üst Alt