Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık rx8 motoru

bu arabalarda özel yağ kullanıosun sadece servisleri satıo.bu yağı kullanmak zorunlu.ama bu yağ türkiyeye 2007 de gelmiş 2007 model altında böyle olaylar görünüyomuş.maslak mazda da benım arabnın motorunu değiştiren ismail usta söylemişti. 300 bin yapanlarda var ama hiç garantisi yok demişti

aynn bende böle duymuştum hiç garantisi yok die :D

birincisi sadece türkiyede tamiri yok bu motorun o iki kere değiştirdiği motor parçalarını türkiyede değiştireceğin bi yer yok. arabayı çok zorlamadım zorlayamadım zaten km 1 tl ye yakın yakıt tüketimi oluyor.

birincisi sadece türkiyede tamiri yok bu motorun o iki kere değiştirdiği motor parçalarını türkiyede değiştireceğin bi yer yok. arabayı çok zorlamadım zorlayamadım zaten km 1 tl ye yakın yakıt tüketimi oluyor.

haklısınız 1 tl olunca numunelik o araba bende olsa 120 150 binleri 6 7 senede görmez :D

evet arabaya bastınmı fena bi makina. ama şukadar söyleyeyim ha rx8 kullanmak ha as900 kullanmak sırtınız ayaklarınız terliyo kolunuz yoruluyor vitesler bi acayip çok süratli bi araba ama benzin ibresi daha hızlı hareket ediyor.iki güzelliği var sadece tipi ve hızı (cupradan hızlı olmamak kaydıyla)

evet arabaya bastınmı fena bi makina. ama şukadar söyleyeyim ha rx8 kullanmak ha as900 kullanmak sırtınız ayaklarınız terliyo kolunuz yoruluyor vitesler bi acayip çok süratli bi araba ama benzin ibresi daha hızlı hareket ediyor.iki güzelliği var sadece tipi ve hızı (cupradan hızlı olmamak kaydıyla)

nedemek istediğinizi gayet iyi anlıorum çok s2000 wrx sti kullandım bu motorlar inanılmazzz anlatılmaz yaşanır :D cupra rx8 den daha hızlı demek turbodan kaynaklanıo galiba yoksa hp leri aynı hemen hemen

0-100 rx8 daha hızlı ama sonra cupra gidiyo.ya tersi olsada bi anlamı yok bence erhan 200 tlik benzin alıyosun 197 km de bitince insanın zoruna gidiyo::)

0-100 rx8 daha hızlı ama sonra cupra gidiyo.ya tersi olsada bi anlamı yok bence erhan 200 tlik benzin alıyosun 197 km de bitince insanın zoruna gidiyo::)

tabikide 200 tl ye 190 km gidince adam piskolojik men çöküş yaşar neseki şimdiki aracınız tdi ve 200 tl ye bunun 4 5 katı gider :D benm 1.4 tsi jettam 50 tl ye 95 km gidiodu oda fena yakıodu

tabikide :) enson 100 tllik aldım nezaman aldığımıda unuttum.aradaki farkla haftada 2 gece eğlenmeye gidiyorum:)

Geri
Üst Alt