Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık rcd 510 bosch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar...
Ömer merhaba,

Kaskoya işletebilmek için fatura falan gibi bir şeyin var mı? Ya da ayarlayabiliyor muyuz?
benim eski araçda 4000tl lik extra mevcutdu fatura falan istemediler söyledim neyi kaça aldığımı onlarda kaskoya işlettiler 90 tl gibi bi fark çıkmıştı kasko ücretine

hayırlı satışlar...

benim eski araçda 4000tl lik extra mevcutdu fatura falan istemediler söyledim neyi kaça aldığımı onlarda kaskoya işlettiler 90 tl gibi bi fark çıkmıştı kasko ücretine

Yapı Kredi Sigorta Koç indirimi falan diye ucuza yaptı kaskoyu. Yamuk yapmazlarsa faturasız işletirim tertemiz. 30 lira gibi bir farktan bahsetmişlerdi.

Ömer'le konuştuk bugün. Sanırım parasını verince benim olacak fıstık. Binicem üstüne, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı! :D :eek:

ürün çağrı kardesıme satılmıstır. ılan kapanabılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt