Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık range rover HSE tdv6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
100binde şanzıman değişmesi çok ilginç.. Hayırlı satışlar.

abi 2,7 sportlar bıraz daha fazla yakıyor bundakı motor x5 ın 3,0 dızel motoru 9 lıtre cıvarında yakıyor

2.7ler gitmiyodu ya.. uzun yolda zorluyodun aracı resmen.. şimdi babam aldı 245hp 3.0 v6 ortalama 10.5 yakıo babam birazda seri kullanır.. :) uzun yolda da test ettik 204 ün üstüne çıkmıo yokuş aşşa bastı biraz 204e gelince frenlio kendini hız kesici var galiba :) ama çok güzel araçlar hele evoque'ye bayıldımm..

hayırlı satışlar

hayırlı satışlar müdür ;)

Bu 2.7 ler gaz tepkilerinde çok gecikiyo, basıyodum anca 1 - 1.5 saniye sonra yola veriyodu gücü. ama şekline konforuna diyecek yok :) , begenmiyosan supercharger al yani dımı :D

2.7ler gitmiyodu ya.. uzun yolda zorluyodun aracı resmen.. şimdi babam aldı 245hp 3.0 v6 ortalama 10.5 yakıo babam birazda seri kullanır.. :) uzun yolda da test ettik 204 ün üstüne çıkmıo yokuş aşşa bastı biraz 204e gelince frenlio kendini hız kesici var galiba :) ama çok güzel araçlar hele evoque'ye bayıldımm..

hayırlı satışlar
1.4 98hp'lik Clio'yla baya geçmiştim ben bu arabalardan :D

hayırlı satışlar

205 te kapatıyor ancak soylede bır durum var yanında baska bır arabayla gıt 210 la gıden adamı gecıyorsun enteresan bır durum ıbre yanılması hıc yok bu arada 245 lıklerı yazılımla 300+ ve aynı zamanda devır kırıcıyla guzel duruma getırıyorlar cunku farkındaysan 205 ıle gıderken sanzuman da daha bayagı bı devır kalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt