Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık MK3 LEON tdi dsg.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Abilerim kardeşlerim herkese merhabalar.

Çok çok yakın bir arkadaşım 2010 model 3.20d m paket aracını bana özel makul bir fiyata bırakıyor uzun süredir bindiğim bir araba bu teklifi değerlendirmek istiyorum şu andaki mevcut aracım olan leonu 1 haftalığına satışa çıkartıyorum sahibinden ilanı açmadım keyfe keder bir alışveriş olacağı için forumdan birisine gitsin istiyorum aracımdan çok memnunum satıp bmw yi alamazsamda benim için hiç bir problem yok gelelim açıklamamıza.

2014 Model - Ekim ayında altur otomotivden alındı 7 aylık araç.

Dizel 105 bg Dsg
Kırmızı renk sunroof ve led paket mevcut
Siyah renk spoiler takılı
Aynalar piano black boyalı
Ön panjur nikelajı plastidip kaplandı.
Ön arka mühürlü hologramlı app plaka
Vag com codları açık ( Tekrar teşekkürler @depness )
17 dynamic jant mevcut.
ön iki camda film var arka camlar lazerli ön cam boş.
4 adet demir jant (passat jantı) ve kış lastiği mevcut onlarıda vereceğim.
boya koruması yapıldı fakat haziran ayında yenilenmesi gerekiyor.
Şu anda 11.200 km de fakat 12.000 km diyelim kullanıyorum.
Bir adet tramersiz çıtır hasarı var sol ön camurluk boyalı sol far değişti ön tampon onarıldı tramerde çıkmaz kendi kaporta ustam tarafından itina ile yapıldı ciddiye alınacak bir kaza değil fotoğrafları mevcut ayrıca scw trakya garajından özellikle Murat Kireç adlı yöneticimizden kaza ile ilgili referans ve aracın geçmişi ile ilgili bilgi alınabilir.
Hiç bir şekilde hor kullanılmadı yağ sıcaklığı artmadan gaza basılmadı.
rodajı 2.500 km ye kadar uygun bir şekilde yapıldı.

Aracın 0 Fiyatı 78.000 TL Doğuş dahil bir çok distribütor firmada kırmızı ve opsiyonlu en fazla 2 ya da 3 tane vardır.

Ben 71.000 TL istiyorum, fiyat tekrar görüşülür.

Konu başlığı altından, 0554 727 24 49 Nolu telefondan veya özel mesajdan ulaşabilirsiniz esenlikler dilerim

Gökhan ım noldu ki... Satma şu güzelim aracı... BMW alacan üzecek seni bi süre sonra... Ama yine de son karar senin... Hayırlısı olsun... ;)

Gökhan ım noldu ki... Satma şu güzelim aracı... BMW alacan üzecek seni bi süre sonra... Ama yine de son karar senin... Hayırlısı olsun... ;)

Alper abi çok iyi bildiğim bi araba ondan niyetlendim yoksa çok çok çok memnunum leonumdan leonda 100 kere kontak açtıysam bmw de 300 kere açtım çok bindim çok temiz araba

Abilerim kardeşlerim herkese merhabalar.

Çok çok yakın bir arkadaşım 2010 model 3.20d m paket aracını bana özel makul bir fiyata bırakıyor uzun süredir bindiğim bir araba bu teklifi değerlendirmek istiyorum şu andaki mevcut aracım olan leonu 1 haftalığına satışa çıkartıyorum sahibinden ilanı açmadım keyfe keder bir alışveriş olacağı için forumdan birisine gitsin istiyorum aracımdan çok memnunum satıp bmw yi alamazsamda benim için hiç bir problem yok gelelim açıklamamıza.

2014 Model - Ekim ayında altur otomotivden alındı 7 aylık araç.

Dizel 105 bg Dsg
Kırmızı renk sunroof ve led paket mevcut
Siyah renk spoiler takılı
Aynalar piano black boyalı
Ön panjur nikelajı plastidip kaplandı.
Ön arka mühürlü hologramlı app plaka
Vag com codları açık ( Tekrar teşekkürler @depness )
17 dynamic jant mevcut.
ön iki camda film var arka camlar lazerli ön cam boş.
4 adet demir jant (passat jantı) ve kış lastiği mevcut onlarıda vereceğim.
boya koruması yapıldı fakat haziran ayında yenilenmesi gerekiyor.
Şu anda 11.200 km de fakat 12.000 km diyelim kullanıyorum.
Bir adet tramersiz çıtır hasarı var sol ön camurluk boyalı sol far değişti ön tampon onarıldı tramerde çıkmaz kendi kaporta ustam tarafından itina ile yapıldı ciddiye alınacak bir kaza değil fotoğrafları mevcut ayrıca scw trakya garajından özellikle Murat Kireç adlı yöneticimizden kaza ile ilgili referans ve aracın geçmişi ile ilgili bilgi alınabilir.
Hiç bir şekilde hor kullanılmadı yağ sıcaklığı artmadan gaza basılmadı.
rodajı 2.500 km ye kadar uygun bir şekilde yapıldı.

Aracın 0 Fiyatı 78.000 TL Doğuş dahil bir çok distribütor firmada kırmızı ve opsiyonlu en fazla 2 ya da 3 tane vardır.

Ben 71.000 TL istiyorum, fiyat tekrar görüşülür.

Konu başlığı altından, 0554 727 24 49 Nolu telefondan veya özel mesajdan ulaşabilirsiniz esenlikler dilerim
aydaaaaaa
atilla mayda
hayırlısı olsun diyelim gökhanım.

O zaman hayırlı uğurlu olsun leon candır tabi ama m paket de candır =)

Bende her zmn e46 kasaları beğenmişimdir ki e92 kasanında yeri başkadır.
Şuan da f32 hele ki maviyse misss diyorum.

Tekrardan hayırlı alışverişler diliyorum gönlüne göre olur insh.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt