Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık meguairs urunler

Fiyatın daha uygun olacağını düşünerek fiyat sorayım dedim ama fiyatı yüksek yazmışsın.

MEGUİARS 2601 BOYA KORUMA+BİBERON 400ML. : Pasta-Cila Ürünleri : : www.boyassi.com

abı nerde uygun bulabılıyosan ordan alabılırsın burda 400ml bızde 500 ml ha dıyıceksınkı orda 500ml 32 lıraya gelıyor ozamn ordan alıcaksın abı bız kımseyı zorlamıyorum bız galon seklınde aldık adana ekıbı olarak bolustuk kalanıda bu sekılde satyruz olay bndan ıbaret yanı

not urunlerı alıck kısı sayısı degısınce 500ml 35 lıra yapılmıstır ılk mesajı duzelttım almak ısteyen varsan elımızde 3 sıse daha bulunmakta

abı ayrıca dagıtıcı sıslerden bende aldım ama genelde 355ml satılıyor bu nasıl 400 ml onuda anlamadım
http://www.boyassi.com/urun/meguiars-dagitici-sise--355-ml-_234.aspx?CatId=228

Geri
Üst Alt