Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Leon 2013 1.2 dsg style led far paketli

LEON2015

Kayıtlı Üye
Merhaba
Arkadaşlar aracımı hiç istemediğim halde oğlumun borç meselesinden dolayı satılıktır. Satılık Leon 2013 1.2 dsg style led far paketli .

Araç 12300 km de hasar ve değişeni yoktur, sigara içilmemiş olup sıfır araç kokusu devam etmektedir .Yanlızca benim tarafımdan kullanılmış olup garantisi devam etmekte ve 15000 bakımı yapılmıştır.
Tekliflerinizi bekliyorum.

Hayırlı satışlar olsun... Dilerim gönlünüzden geçen paralara satarsınız... Borç dolayısıyla satılmasına da ayrıca üzüldüm...

Merhaba
Arkadaşlar aracımı hiç istemediğim halde oğlumun borç meselesinden dolayı satılıktır. Satılık Leon 2013 1.2 dsg style led far paketli .

Araç 12300 km de hasar ve değişeni yoktur, sigara içilmemiş olup sıfır araç kokusu devam etmektedir .Yanlızca benim tarafımdan kullanılmış olup garantisi devam etmekte ve 15000 bakımı yapılmıştır.
Tekliflerinizi bekliyorum.

Tekrar hayırlı satışlar... ufak bir fiyat bilgisi verebilirmisiniz...

Geri
Üst Alt