Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Leon 2011 fiber ön aero tampon ve plastik orjinal tamponu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thoolga

Kayıtlı Üye
IMG_0263[1].jpg
Resimde gördüğünüz 2011 leonun üzerinde bulanan daha yeni yaptırdığım fiber tamponumu amerikan park larıyla beraber satıyorum.Tampon resimdeki gibidir. ve daha 2 haftalıktır.Fiyat olarak 350 tl istiyorum.Ayrıca aracın üzerinden çıkan orjınal plastik tamponuda 300 tl ye satılıktır.Tertemiz evde durmakta ihtiyacı olanlar yararlansın.Plastik aero ön ve arka tampon bulduğum için ikisinide satacağım.Teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_0263[1].jpg
    IMG_0263[1].jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 197
hayırlı satışlar. orjinal aeroları nerden buldunuz sakıncası yoksa paylaşır mısın

selam ben almayı düşünürüm, ama bu tampon için seat logosu olan ızgarada değişmesi gerekiyor mu? bi de kargoyla nasıl gelir

Kardeşim ızgara üzerindeki ızagara oluyo zaten ama kargo ile nasıl gelir valla bilmiyorum.Hiç yollamadım Belki forumdaki diğer arkadaşlar bu konuda bize yardımcı olabilir.

gayet başarılı duruyor tampon fiber almak isteyenler için güzel fırsat bu paraya yaptıramazsın bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt