Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık leon 2009 ve sonrası ıcın uyumlu ayna

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar aynamda gec acılma problemı vardır acılıp kapanmasında sıkıntı yoktur darbe gormustur ben de karsı tarafın sıgortasından yaptrdım aynada sadece bıraz gec acılıp gec kapanma sorunu vardır 2veya 3 sn ye dıgerınden yavas kapanmaktadır orjınal fıyatı 250tl dır belkı ısıne yarayn olur dıye koyuyorum sol aynadır

fıyat :100 tl pazarlık payı vardır

sadece plastiği kullanılabiliyor mu? Benim aynananın çercevesinin ucu kırık..

hocam malesef pek bır bılgım yok resımdekı sekılde satılmaktadır ama sanırım ıkı parca halınde satılmıyor normaldede cunku benım aracıma taktırdıgımdada bole geldı zaten orjınal kutsunda gnderıcem sadece dedıgım gbı calısmasında sıkıntı yok ıkı bılemedın uc sanıye dıgerınden gec kapanıyor dusunursenız ıhtıyacınız oldugundan fıyatıda uygun verebılrım sıze ;)

sadece plastiği kullanılabilir, camı ayrıca kullanabilirsiniz dilerseniz, iki parça halinde satılmaktadır, sadece orijinal ayna camı 135 tl. bende de isteyen olursa rezistansı bozuk yani ısıtması çalışmayan ayna camı var, ısıtma özelliğini fazla kullanmayanlar isterse satabilirim 35 tl ye...

bende de isteyen olursa rezistansı bozuk yani ısıtması çalışmayan ayna camı var, ısıtma özelliğini fazla kullanmayanlar isterse satabilirim 35 tl ye...

burak tekrardan merhaba;kasasında herhangi kırık ve darbe yok değilmi?birde bana son fiyatı atabilirmisin?elden alayım senden..

Geri
Üst Alt