Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Lenovo Dual Core 2.0Ghz, 2Gb, 250 HDD

firozat

Kayıtlı Üye
Laptop bir arkadaşımındı satışı ile ben ilgilendiğimden burda da paylaşmak istedim. Cihaz görünüş olarak çok temizdir ve çiziği yoktur. Sadece touchpad kısmında dokunmadan dolayı hafif iz vardır.
Şu an orjinal kutusunda duruyor. Pazarlıksız şekilde 450lira yazmıştım, çantayıda yollayacaktım ama dandik bir çanta kargoda ağırlık yaptığına değmez diye fiyatta indirimim olacaktır. Yinede isteyene çantayıda yollayabilirim. Netbook almayı düşünüp çile çekeceğinize alternatif olarak düşünebilecek bir cihazdır :)
Sahibinden Sıfır Ayarında 2.0 GHZ, 2GB Ram, 250HDD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 109028168

Teşekkür ederim arkadaşlar, ilan günceldir :)

benim bi arkadaş arıyodu bakalım eğer hala cihaz duruyosa oda ilgilenirse irtibata geçelim kardeşim.

Geri
Üst Alt