Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Konularına Mesaj Sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fikrine saygım sonsuz:eek:key: ama bu forum kurulurken amaç insanları daha rahat hisettiği daha samimi konuların kapanmadığı daha anlayışlı daha rahat davranılabilecek bir yer amacı ile binbir emek verildi ve ben böyle kurallara gerek olmadığını savunup kendi fikrimi söylüyorum tabiki fikir çatışabilir insan çatışmadığı sürece burası özgür hisettiğimiz moderatörlerle iç içe olduğumuz geniş kapsamlı bir mekan ve bu mekan terbiyesizlik küfür alay gibi konular içermedikçe insanlarını üyelerini kötü duruma düşürmedikçe ve rencide etmedikçe daha güzel olucağı kanısındayım şimdi söylemlerimi açık ve anlaşılır bi dille anlatmış paylaşmış iki insan olarak şunu düşünelim moderatörler ve yönetim insanları bu konuda fikirlerini paylaştılar ki iki akıllı insan olarak görüyoruz onlarda bu konuda bu kurala karşılar birçok insan gibi.... paylaşım paylaşılanları yaargılayanlarla değil o konuya hakim olan yada bilmeyip öğrenmek isteyen yada paylaşımı takip etmek isteyenlerle yürüsün rahatsız olan konuya dahil olmasın ve rahatsız olmasın rahatını bozmasın olay bu kardeşim
İyi forumlar....:eek:key:

Aynı şekilde benim de bütün fikirlere saygım sonsuz Serhat Abi :)
Ki burada yaptığımız şeyin de gayet medeni bir şekilde tartışarak bir sonuca varmak olduğunu düşünüyorum.
Mantık aranarak konu baştan sona okunup en güzel kararın yönetim tarafından verilmesini beklerdim ben açıkçası.
Tabi, herkes herkesin fikrini mantıklı bulmak zorunda değil. Sanırım yönetim benim fikrimi mantıklı bulmadı :)

Ki burada yaptığımız şeyin de gayet medeni bir şekilde tartışarak bir sonuca varmak olduğunu düşünüyorum.
Mantık aranarak konu baştan sona okunup en güzel kararın yönetim tarafından verilmesini beklerdim ben açıkçası.
Tabi, herkes herkesin fikrini mantıklı bulmak zorunda değil. Sanırım yönetim benim fikrimi mantıklı bulmadı :)

aştın kendini

bazı konulardaki mantıklı yaklaşımın ve teknik bilgilerin takdiri hakediyor tabiki bide eski araba merakındaki o mavinin en güzel tonu klasik aracın...:) ama dediğim gibi yönetim ve vbiz üyeler ortak bir nokta bulmak için bazen kendi doğrularımızdan vazgeçmeli veya doğruların bi orta yolunu bulmalıyız bunu da şimdiye kadar yönetim ve elimizden geldiğince yanında olan biz üyeler iyi bi şekilde yapmaya çalıştık bundan sonrada böyle olacak hakkı olan hakkını tabiki alacak ama haksız olan asla horlanmıycak bu konu tabiki hepimizin tecrübesi yeri geldiğinde sükuneti yeri geldiğinde sakin ve anlatım dili anlaşılır şekilde dile gelecek biz biz olmadıkça ve bize sahip çıkmadıkça bizi biz yapan ancak dışarıdan anlatılanlarla mümkün olur amacımız örnek olmaktan çok kendimiz olmak olduğumuz gibi görünmek olmalı ki samimi ortam bize yaraşır olsun.....

Sizler bir öneri sunarsınız elimizden geldiğince değerlendiririz uygunsa yaparız, uygusa şartlar el vermiyorsa uygnluğunu bekleriz. Tıpkı senin teşekkürler butonu istediğin gibi. Bak uygun gördük hoş gördük yaptık. Diğer konu ise benim kilitlediğim konu idi, bir fikir sundun yazdık çizdik ne olur ne gider dedik değerlendirdik baktık olmadı o sırada garaj uygulamasını yoktu önceden kaldırmıştım. Baktım olmayınca garaj uygulamasını tekrar aktif yaptım ve ayarıyla biraz kurcalayınca sorunsuz kullanılmaya başlandı. Yani her üyenin araçları ana sayfanın altında yayınlanıyor diyerek oylama sonucu aracı koymayı uygun görmedik ve konuyu kapattık buda demek oluyor ki şuanlık onaylanmadı ve sende saygı duy sorgulama seni sürekli tatmin edecek değiliz forumda...

Buradada konu açıldı mesaj sayısı belli bir düzeye ulaşmayan satıl yapamasın ve hayırlı satışlar kalksın diye ama buda yönetimce uygun görülmedi üyelerin tavrı sonucunda... Yani bu konuda kilit çözüme kavuştu karar verildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt