Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Konularına Mesaj Sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Son zamanlarda forumla ilgili ilgisiz herkesin satılık konusu açması dikkatimi çekti.
Satılık konusu açmak için mantıklı bir mesaj sınırı konulması bence çok iyi olacaktır.
Benim önerim 200 mesaj olması.
İlgilenen ve fikirlerini belirtenlere teşekkürler.

Sadece mesaj sayısı biraz zorlar, zira her gün foruma girip okuyan ama yazmayanlar vardır, üye olma tarihinden itibaren 3-4ay gibi sınır + 50-100 adet mesaj daha çok sayıda üyeye hitap eder derim.

200 mesaj sayısı çok fazla.. max. 100 olmalı buna yönetim karar verir ok derlerse ancak o zaman ele alırız.

200 mesaj sayısı çok fazla.. max. 100 olmalı buna yönetim karar verir ok derlerse ancak o zaman ele alırız.

Potansiyel alıcı olarak bence karar verme hakkı aynı zamanda üyelere de ait.
Mesaj sayısını fazla önermemin sebebi buradaki ortamın ticarethaneden farklı olması zaten..

peki ilan vermek icin gerekli 100 yada 200 mesaj sayısı mecburiyeti olursa ve buna ulaşmak icin gereksiz ve önemsiz mesajlar yazılıp forumu cöplük haline getirilme durumu olmazmı

Konuyu gündeme getirmen çok güzel olmuş Ayberk ,

benim aklıma gelen ,örnek olarak ayda 1 satılık ilanı verebilme hakkı olsun , konu kilitli olsun ve haftada 1 kere ilan sahibi tarafından güncel mesajı yazabilsin.
Tabi bunu yönetimdeki arkadaşlar kendi fikirleriyle harmanlarsa belki güzel bi uygulama olabilir.

peki ilan vermek icin gerekli 100 yada 200 mesaj sayısı mecburiyeti olursa ve buna ulaşmak icin gereksiz ve önemsiz mesajlar yazılıp forumu cöplük haline getirilme durumu olmazmı

Bu yüzden forumu hayırlı satışlar ve teşekkürler gibi mesajlardan arındırmak bi başlangıç olabilir. Teşekkürlerden şimdi arındırıldı.
Hayırlı satışlardan da arınsa çok daha iyi olur.

bence olmaz.. neden dersen acil bir konuda yardım almam gerekli idi mesaj sayısı 50 den aşağı olanları iphone forumlarında konu açamıyordu bende bunu doldurmak için habiye her konuya mesaj yazmadım.. :) Zaten yazanlar belli olur..

Konuyu gündeme getirmen çok güzel olmuş Ayberk ,

benim aklıma gelen ,örnek olarak ayda 1 satılık ilanı verebilme hakkı olsun , konu kilitli olsun ve haftada 1 kere ilan sahibi tarafından güncel mesajı yazabilsin.
Tabi bunu yönetimdeki arkadaşlar kendi fikirleriyle harmanlarsa belki güzel bi uygulama olabilir.

İlan sahibinin, ürünü istediği zaman güncelleyebilmesi, kimin sattığı ürünle ilgilenip kimin ilgilenmediğini ayırt etmek açısından daha iyi olacaktır bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt