Satılık iPhone 4s 16gb | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Satılık iPhone 4s 16gb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GeniuS

Kayıtlı Üye
Arkadaslar nişanlımın kullandığı 4s 16gb iPhone ciziksiz kutulu cihazı satıyorum ben almistim Turkcell den 15aydan fazla garantisi devam etmektedir yanında orjinal ferrari nin koruma kilifinidahediye ediyorum diyer iPhone mide sattım kullanmıyorum eğer bir haftaya satılmazsa tlf cuya vereceğim kılıfıda istiyen olursa ucretsiz vereceğim fiyat 1100tl acill...

yukcell88

Kayıtlı Üye
Off fiyat çok iyi, cihaz çok iyi ama şu an alacak durumum yok ne yazık ki... Hayırlı satışlar...

GeniuS

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun biraz nakit lazım tlfcu 1000 tl veriyor satılmaz ise ona gidip vereceğim zaten Emre hayırlısı bakalım

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaslar nişanlımın kullandığı 4s 16gb iPhone ciziksiz kutulu cihazı satıyorum ben almistim Turkcell den 15aydan fazla garantisi devam etmektedir yanında orjinal ferrari nin koruma kilifinidahediye ediyorum diyer iPhone mide sattım kullanmıyorum eğer bir haftaya satılmazsa tlf cuya vereceğim kılıfıda istiyen olursa ucretsiz vereceğim fiyat 1100tl acill...
Öncelikle hayırlı Satışlar birde Detaylı Fotoğraf alabilirmiyim durumunu daha iyi anlamak için cihazın Dursun ustam ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...