Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Ibiza Cupra TDI

Bu kazalı arabay toplayanda resmen öylesine toplamış o jantların ön peteklerin ve aynaların rengi şahsen benzinle yakılacak cinsten.....

milli eğitim bakanlığı bunlara arabaya İNSAN gibi nasıl binilir nasıl bakılır diye ders versin bende arabamı uzun süre yıkatmıyorum gitmedeiğim yer kalmıyo cenaze muhabbetlerinde bile bu kadar kirli olmuyo benim arabam nasıl biniyolar anlayamadım ben ıyy panjurla jantlara yorum bile yapmıyorum zaten

aracın yoruma açık hali bile kalmamış , birisinin canını yakamadan arabayı yaksalar bari

İzmir hasarlı otonun sattığı pert araba bu.
Değişen yok dediği arabanın ön tamponu Cupra tamponu bile değil. Ticari bi amacı varsa bile insan adam gibi bi renge boyar ızgaraları jantı, bide temizletir de öyle satar.
217hp'de iyi almış patlak arabadan. Bi enayi kanıp da almasa bari arabayı..
21.000TL'den kuruş fazla etmez bu araba.

jantlarını satın almak için teklfite bulunsam mı acaba?

araç acınacak durumda yaaa arkadaş sen ne akla hizmet boyatıyosun orasını burasını bildiğin bi çingene

İzmir hasarlı otonun sattığı pert araba bu.
Değişen yok dediği arabanın ön tamponu Cupra tamponu bile değil. Ticari bi amacı varsa bile insan adam gibi bi renge boyar ızgaraları jantı, bide temizletir de öyle satar.
217hp'de iyi almış patlak arabadan. Bi enayi kanıp da almasa bari arabayı..
21.000TL'den kuruş fazla etmez bu araba.
naaptın ayberk öldürdün arabayı. araba 2006 model kasko bedeli 39.000 tl

Kasko degerı 39 lıra olsun abı napcaz alıp kullancaz canımız sıkıldıgında patlatıcakmıyız arabayı b kosede zarar etmeyelım dıye :)Arabanın patlak oldugunu cumle alem bılıyor zaten forum okuyan.Alsak satmaya kalksak zaten satana kadar kanser oluruz.Bunu satan adam bıraz akıllı olsa zaten su sekılde fotosunu koymazdı:)

milleti salak yerine koyuyolar ya sinir oluyorum ya

Geri
Üst Alt