Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Honda Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gecenın yorgunluuna ver :)

pardon ayberk gözümden kaçmış.

konut kentte bile bi sürü var...ayberk biraz fazla iddialı olmuş kabul et...

ankarada benim bildiğim en güzeli sarı sis farlı typeR jantlı civic...ki ist. bizim bilmediğimiz ne civicler var...

gecenın yorgunluuna ver :)

pardon ayberk gözümden kaçmış.
Estafurullah :)

---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

konut kentte bile bi sürü var...ayberk biraz fazla iddialı olmuş kabul et...

ankarada benim bildiğim en güzeli sarı sis farlı typeR jantlı civic...ki ist. bizim bilmediğimiz ne civicler var...

Öyle bir araba artık yok. Bayağıdır yok. Eski kasa Civic Sport aldı. O araçta olan şeyler Type-R jantı, yay, ve kanatdı. Zaten bütün Civic'ler aynı Erkin. Bu araçta onlarda olmayan şeyler var. Ayrıca güzellik göreceli bir kavram :) Sen beğenirsin başkası beğenmez..
Aracın carbon aksesuarları da Türkiye'de tektir. Bu konuda ilan iddialı. Başka bir iddia yok zaten. Varsa başka bildiğiniz/bilinen yazın buraya bende tektir yazısını sileyim :) Bu sitede İstanbul'da yaşayan üyeler var. Eklesinler resimlerini görelim.. O parçalara film çektiren bile yoktur; ki bunlar gerçek carbon.

logosuz panjur bile yok ayberk...

e benim arabamda trde tek...pamponunda taş izi var diğer leonların hiç birinde yok...bunu iddia etmiş gibi bişey...tek olsa ne olur olmasa ne olur 3 tane karbon parçayla...

maşallah yanlız araca o ayrı emek var...

ben eksiklerini söyleyim...cam filmi , aracın biraz düşmesi lazım (yay varmı bilmiyorum varsada yetersiz gelmiş) , logosuz mugen panjur...

logosuz panjur bile yok ayberk...

e benim arabamda trde tek...pamponunda taş izi var diğer leonların hiç birinde yok...bunu iddia etmiş gibi bişey...tek olsa ne olur olmasa ne olur 3 tane karbon parçayla...

maşallah yanlız araca o ayrı emek var...

ben eksiklerini söyleyim...cam filmi , aracın biraz düşmesi lazım (yay varmı bilmiyorum varsada yetersiz gelmiş) , logosuz mugen panjur...
Logosuz panjur da var. Onun yerine kimsede olmayan karbon ön panjur takılı şu an. Araçta film de var. Tek eksiği yay. Sen taş iziyle, tonla para harcanmış parçaları aynı kefeye koyuyorsan senin bileceğin iş. Ha, aracın bi özelliği yok, bu araçtan dolu var diyen varsa hodri meydan. Eklesin resimlerini bende susayım :)

Carbon parçalarının emsali yok. Civic'e birşeyler yapanların yaptıkları onun dışında hep aynı zaten.

bu fiyata direkt satmaya çalışmak yerine parçaları tek tek satsa hem araç kolay satılır hem de parçalar daha iyi fiyata satılmaz mı. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt