Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık dizel cupra

bugün birisi aradı bakalım

ilk sayfadaki video yu izledin mi mehmet abi
izledim emrecim. ama bence yanına ayberki alıp canavarın bir kadran videosu çekmen lazım. şahsen maddi imkanım olsa hiç düşünmeden senin cuprayı alırdım. bana kalırsa vag grubunun şu ana kadar yapmış olduğu en özel araç.

abi dur bu aalar satılmazsa işlemleri gerçekleştiricem ayberklede istanbula gidicez barbaros abinin yanına o zman yeterince çekeriz sanırım :)

ön iki disk sıfır servisten alındı +motor içi temizliği yapıldı +sanırım 20 mm spacer alınıcak :)

arabaya şuan itibari ile 1200tl para harcadım alan sıkıntısız dertsiz tasasız binicek

ön iki disk alıdım servisten bugün taktırdım
beraberinde balatalar değişti
intercooler ı söktük küçük kaçaklar vardı oda halloldu aradan çıkmış oldu
antalyaya giderken aracı kaldırmıştım şimdi komple yere bastım :)
aracı komple boya koruma kuaföre bıraktım hafta sonu alıcam arabamı mequiars proffesionel ürünleri kullanılıcak
eğer niyetlenen varsa kaçırmasın yoksa netten çekicem ve yaz sonuna kadar beklicem nasılsa 2.ci aracı yarın itibariyle almış olucam 2008 model jetta 1.6 comfortline:)

Geri
Üst Alt