Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık cutout 1 haftalık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yan53

Kayıtlı Üye
eksoz sesine kesin çözüm arkadaşlar arkadaşımın dizel c30 unda takılı ve daha bir hafta oldu takılal..ı aracı soküyor bu yuzden satılık..ama diğerleri gibi değil yani qtp gibi felan diil daha profosyonel olarak paslanmaz krom borudandır..elektronik kumandalıdır ..iskender ustadan aldık sıfırı 350 $ dır...biz 350 lira istiyoruz...resim koyuyorum bunun orjınalıdır paslanmaz kromdur bole dandik diildir.. resim temsilidir...bagzı arkadaslar bilir benim UBA 'dada vardı çok memnundum...

en mantıklı şey valla bu devirde... hayırlı satışlar...

benimde şu an focus dizelim var bi kac sorum olucak 1c 30 dizelde sesi nasıldı? 2.cisi araç stoksa alt devirlerde büyük kayıplar olmuşmuydu?
3.eğer satılmamış olursa subat 10 gibi alabilirim:)

benimde şu an focus dizelim var bi kac sorum olucak 1c 30 dizelde sesi nasıldı? 2.cisi araç stoksa alt devirlerde büyük kayıplar olmuşmuydu?
3.eğer satılmamış olursa subat 10 gibi alabilirim:)

araç stoc diildi buyuk turbo vardı intercooler yazılım cart curt hersey vardı yani seside acınca baya rahatsız ediyordu bi benzilinin sesi kadar olmasada guzeldı as950 gibi ses oluyordu..

araç stoc diildi buyuk turbo vardı intercooler yazılım cart curt hersey vardı yani seside acınca baya rahatsız ediyordu bi benzilinin sesi kadar olmasada guzeldı as950 gibi ses oluyordu..
bu arada bildiğim karıyla benimle aynı motora sahip bir araç neler yaptı ve sonuç ne oldu buraya yazabilirmisin yada bana pm atabilirmisin abicim

buyuk turbo yaptı buyuk ıntercooler yazılım vardı komple eksoz felan vardı dusunursen zaten sokuyor 2, el olarak alırız sana...

Standart araca takılsa, eksimiz olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt