Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık cupra!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu araç avcılardan bağcılar otocentıra ordanda erzuruma geçti daha yeni satılmıştı alan arkadaş niye satıyo
Erzurumun havasi ve yagislari belli boyle araclar kiş aylarinda kullanilmiyor rafa kalkiyor araclar anlicaginiz bende rcz yi garaja koydum cuprada garajda bisuru arac ayni sekilde ;) yatacagina birilerinin isi gorulsun

anladım size 4 çeker birşeyler lazım :) bilseydim subarumu satmazdım sizin cuprayla takaslardık :)

anladım size 4 çeker birşeyler lazım :) bilseydim subarumu satmazdım sizin cuprayla takaslardık :)
aynen valla öyle ben evo düşünüyordum zaten nası olduysa pat die rcz aldım seneye ilk yapıcağım iş evo almak olacak cupra sahibi olan arkadaşın subarusu vardı zaten 2.5 sti subaru almaz bidaha vag grurubuna merak salmış :)

aynen valla öyle ben evo düşünüyordum zaten nası olduysa pat die rcz aldım seneye ilk yapıcağım iş evo almak olacak cupra sahibi olan arkadaşın subarusu vardı zaten 2.5 sti subaru almaz bidaha vag grurubuna merak salmış :)
vag gurubuda alışlkanlık yapıyor ben döndüm dolaştım yine cupra aldım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt