Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık cupra lip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clascocuq

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar ürünü 1 ay önce aldım leon tsı fr tanponuma takıcaktım ama kıyamadım delmeye ve takamadım öle duruyo baska bir forum dan arkadasdan aldım sadece lip geldı vidaları fılan yok ama herhangı vidaylada monte edılebılıyo .isteyen olursa gösterge çercevelerıyle takas yapabılırım elınde varsa yoksa alan arkadaşada güsellik olsun dıye 50 tl ye verıcem

Resmi var mı ? Ve herhangi bi sorunu çatlak patlak kırık vb.

Fatih arabamı satmazsam
ürünü sende satmazsan ben alabilirim.

abi eğer bu ibizalara da olan lip ise ben aldım diyelim ? :eek:key: ürün sıfır kullanılmamış değil mi?

abi eğer bu ibizalara da olan lip ise ben aldım diyelim ? :eek:key: ürün sıfır kullanılmamış değil mi?

eyer bilgisi olan arkadas varsa sana yardımcı olabılır ama ben olup olmadığını bılmıyorum ama bazı resımlerde takılmıs olarak gördüm.

Abi sen nerde oturuosun Avrupa yakasında mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt