Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Cupra Lip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 7328Ekli dosyayı görüntüle 7328 Ekli dosyayı görüntüle 7329Ekli dosyayı görüntüle 7328Ekli dosyayı görüntüle 7329 Ekli dosyayı görüntüle 7329
06HB ve 06GT golf GT lerimize ferhat arkadasimin gonderdigi liplerin montajini yaptik :) dedigi gibi her arabaya uyar şekilde onemli olan akilli vidayi nereye attiginiz :)

Şu orta kısım ve yanlar bi tuhaf duruyor sanki. Özellikle orta kısım gülen yüz gibi eğimli...
Tam oturmuyor mu neden öyle ?

cupra lip.jpg

Valla bende vardı söktüm yerine ez lip yaptım cokta orjinal oldu cupra lip alacaksanız şayet orjinali alıcaksın en temizi

Beni EDS ler İYİ tanır

Şu orta kısım ve yanlar bi tuhaf duruyor sanki. Özellikle orta kısım gülen yüz gibi eğimli...
Tam oturmuyor mu neden öyle ?

Ekli dosyayı görüntüle 7964

Malzeme takılır takılmaz taponun şeklini alamıyor malesef :) zaman geçtikçe kenarlar oturdu orta da gülen yüz diye gösterdiğiniz kısım ın çubuklarından 1cm kestik ve şimdi tam oturdu.
Aslına bakarsanız konu açıldığından bu yana bayağı zaman geçti ve sıkıldım ben bu lipden :) Kısa süre içerisinde başka bir lip almayı düşünüyorum :) Boşa çıktığında ihtiyaç sahibi birine gönderebilirim.

Malzeme takılır takılmaz taponun şeklini alamıyor malesef :) zaman geçtikçe kenarlar oturdu orta da gülen yüz diye gösterdiğiniz kısım ın çubuklarından 1cm kestik ve şimdi tam oturdu.
Aslına bakarsanız konu açıldığından bu yana bayağı zaman geçti ve sıkıldım ben bu lipden :) Kısa süre içerisinde başka bir lip almayı düşünüyorum :) Boşa çıktığında ihtiyaç sahibi birine gönderebilirim.
Aynı lipten bende aldım ve bende de aynı sorun var. Yanlar değil de şu orta kısımda ki gülücük kısmı. Bende orayı kestim öyle denedim ama gene gülüyor :D Neyse bir şekilde halletcez...

satış konusu hortlamış :) kendisi arada bi geliyor ya da gelmiyor.lip diye bişi kalmadı zannedersem...konuya kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt