Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık cupra ayak dayama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muratım seni severim bilirsin ama benım konum altında bu şekilde bir tavır sergilemen beni üzdü ve sana yakışmadı.sana kimse sormuyor fiyatı kaç lira diye bunun.ben burda ne fıyat yazmışım ve aldıgım fıyatıda bılmene ragmen ortalıgı karıştırıyorsun benım fıyatın altında fıyat söylüyorsun.bu ne demek ? bu hoş olmadı kırdın beni...
Erkan kızılacak hıc bıer sey yok adam dogruları yazmıs bende 55 tl ye aldım servıste takdılar.Neyse satılmıs hayırlı olsun herkese

oguz senı tanımam etmem senden 7 yaş büyügüm hitap şekline dikkat ediceksin etmıyorsan benım konuma gırmıceksın.ben muratla uzun zamandır samimiyim beraberim kardeşimdir.bunu sen yazsan umursamam ama o yazarsa sorun olur.ben buranın dünkü üyesi degilim.benım konumda benım dostlarım boyle yazamaz.bıraz mantıklı olun ben fıyat belirtmişim siz şurda daha ucuza var ordan alın dıyonuz.bu ayıptır ve bana yapılan saygısızlıktır.dedıgım gıbı sen benı tanımazsın ama bu oluşum beni iyi tanır....

Tamam arkadaslar konuyu uzatmayalım ben satın aldım erkan kardesime tekrar teşekkür ediyorum şimdi 15 tl nin hesabını yapmayalım konu kilit :eek:key:

Ne satışını baltalarım ne başka bir tavır sergilerim abi. Ben doğru bildiğimi yazdım ki Erkan abi süper fiyat demiş, evet normal fiyatlarını bilmeyenler için süper fiyat gelir. Senin ne kadara aldığını da biliyorum ve söyledim abi sana fena kazık yemişin diye. İster dostumun olsun ister düşmanımın olsun her zaman elindeki malın değerinde gitmesini isterim. Ne alacak olan zarar yapsın, ne satacak olan! Bana yakıştıramadın ya abi, dostluğumuzdan ötürü yakıştıramadın ama ben tanıdığımda olsa tanımadığımda olsa aynı davranırım. Sen değil başkası da açsa konuyu bunu yazacaktım. Çok yakından tanıdığım Umut, Tolga'da açsa aynısını yazacaktım. Özellikle bu tutumumdan dolayı arkadaşlarım söylenir ama kendime en çok yakıştırdığım özelliğim bu benim. Herkese karşı dürüst ve adil olmak. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt