Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık clk 200 komp.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hako bu arada sana bısı sorcam senın araba neydı kaca almıstın?mersoların fıyatını tam bılmem sence bu bzıım arabanın fıyat falan nasıl.

hako bu arada sana bısı sorcam senın araba neydı kaca almıstın?mersoların fıyatını tam bılmem sence bu bzıım arabanın fıyat falan nasıl.

Ogünüm fiyatınız normal piyasa fiyatı öyle abartı falan değil yani. Benim aracımda 2004 model 70bin de aldım ben bana plakası bakımı masrafı osu busu 72-73 milyar gibi bişeye patladı. Sizin araç bu paralar eder yani..

Ogünüm fiyatınız normal piyasa fiyatı öyle abartı falan değil yani. Benim aracımda 2004 model 70bin de aldım ben bana plakası bakımı masrafı osu busu 72-73 milyar gibi bişeye patladı. Sizin araç bu paralar eder yani..

ya walla arabada temız.ama zaten baktıgım kadarıyla bu paralaar normal.cok sacma paralar ısteyenlerde var tabı.bıde trıptronk olsaydı bızımkı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt