Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık blackberry bold 9000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cihazım oldukça temizdir. herhangi soyulma çatlama ölu pixel çalışmayan fonksiyonu yoktur. sıfırı neyse buda öyle. garantisi varmı yokmu bilmiyorum ki garanti beni pek enterese etmiyor sebebide garantiye verdiğim zaman 1 aya yakın bekletiyorlar benim bu kadar luksum yok. arkasında kvk bandrolu var ve turkcell çıkışlı telefon. ben kadıköyden ikinci el aldım 600e

ı phone 8gb almak için satıyorum. isteyen olursa ı phone ile kafa kafaya takaslarım.

fiyatım 500 tldir. ( scw ye özel fiayttır. bu fiyata telefoncular bile satmıyor. )

saol hasan abicim. acelem yok ama artık iyice sabırsızlanmaya başladım bir an önce satsamda bir ı phone da ben alsam artık:D

ben bu konuyu unutmuşum burda. telefonların ikiside satıldı konu silinebilir. teşekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt