Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Bi-Xenon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tesekkurler arkadaslar fiyat olarak 1400 dusunuyorum ufak bir ikram daha yapabilirim SCW ye tabiki de. Forumumuz dısında alıcı cıkar ise fiyatım sabittir. tskler

Fiyat bence makul. İçinde ampulü, balast, AFS var mı bilmiyorum ama içinde yoksa bile yine de çok güzel.

Ampul harici butun her seyi içinde sökülmeden verilecektir arkadaslar. Servislerde 5 bin 6 bin işçilik dahil fiyatı veriyorlar insanları soymanın anlamı yok hakkı olan fiyat bence budur. ne asagısı ne yukarısı. Bizimde işimiz dusuyor bizimde ihtiyaclarımız olacaktır elbet.... O bakımdan düşünerek satıs yapmamız gerek.

Getirteceginiz angel halka farlarin bi ornegini paylasirmisin merak ettim

Getirteceginiz angel halka farlarin bi ornegini paylasirmisin merak ettim

tabiki de , seat leon - YouTube buyrun link burada. Aynısı olacak ve el yapımı olacak farlar. Kesinlikle buğu ya da su alma gibi sorunlar olmayacak. Kuzenimiz sag olsun yurtdısında yaptırıp kargo cıkartacak buraya. Bakalım bekliyoruz :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ve şunu eklemeliyim ki, xenon olmayan farlara xenon uygulayıp halka yani angel takabiliyorlar. Ancak ne denli saglıklı olur Türkiye'de ? ... Fakat ben kendi xenonlarıma degilde dısarıdan yaptırıyorum. Orjinal xenonları degerlendirecegim inşşş..

tabiki de , seat leon - YouTube buyrun link burada. Aynısı olacak ve el yapımı olacak farlar. Kesinlikle buğu ya da su alma gibi sorunlar olmayacak. Kuzenimiz sag olsun yurtdısında yaptırıp kargo cıkartacak buraya. Bakalım bekliyoruz :)

Tamam farlar guzel ama araciniz copa plus we orijinalden suruse duyarli farlar var. Paylastiginiz far normal halojen far. Sadece angel icin bu ozelligi kaybetmeye degecekmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt