Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık araç arıyorum.

AtacanKY

Kayıtlı Üye
Merhabalar bu aileye yeni katıldım. Uzun zamandır araştırıyorum Seat grubunu. Diğer modellerdense bütçeme en uygunu bu geldi. Dış görünüş olarakta çok hoşuma giden bi model ibiza. İzmirde oturuyorum 30.00TL-33.00TL ye kadar bi bütçem var. Araç hakkındada çok fazla bi bilgi sahibi değilim yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok mutlu olurum.

Merhabalar bu aileye yeni katıldım. Uzun zamandır araştırıyorum Seat grubunu. Diğer modellerdense bütçeme en uygunu bu geldi. Dış görünüş olarakta çok hoşuma giden bi model ibiza. İzmirde oturuyorum 30.00TL-33.00TL ye kadar bi bütçem var. Araç hakkındada çok fazla bi bilgi sahibi değilim yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok mutlu olurum.
2015 3000 kmde 39500 'e bırakırım ( :

Geri
Üst Alt