Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Ankara'da 2006 Model 90.000 km' de Dizel Seat İbiza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaki seat ve ibiza tdi yazıları sökülüdür, kaza falan bulunmamaktadır arkadaşlar önce bi soralım niye yok diye di mi? böyle daha güzel göründüğünü düşündüğüm için arkadaki yazıları söktüm, ayrıca harfler de elimde duruyor alacak arkadaşa onları da vereceğim

Bugüne kadar gördüğüm yazısı sökülmüş ne kadar araba varsa en fazla 1-2si görüntü TERCİHİ için söktürmüştü, gerisi kazalı boyanmış bagaj kapağıydı. O yüzden öyle yazdım. Hayırlı satışlar...

arkadaşlar aracım hala satılıktır, ağır bakımını 2 hafta oldu yaptıralı, triger falan değişti ilanda güncellendi km 95000 oldu bi taraftan binmeye devam ediyorum ancak bir alıcı çıkarsa satmayı düşünüyorum ilgilenenler varsa benimle iletişime geçebilirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt