Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık aero orjinal arka tampon + marspiel takımı ..

crocodile16

Kayıtlı Üye
arkadaslar bı zamanlar aldıgım fakat boyatım takmadıgım ORJİNAL PLASTİK aero arka tampon ve ıkı adet fıber marşpiel takımını satıyorum tamponda resımde goruldugu sadece bı tane ayak tırnagı kırık en kenardakı onun dısında herhangı bı sorunu bulunmamaktadır oda sorunsuz sekılde oturur dıye dusunuyorum beyaz renktır boyası temız olmadıgı ıcın tekrar elden gecsın ıstıyor.sevısten sıfır olarak aldıgım yan ızgara ve yansıtıcılar sıfır sekılde posetlı durmaktadır.bırde ıkı adet fiber yan marspiyel takımını satıyorum fıyat olarak hepsıne 800 tl ıstıyorum ..
ibgfhw.jpg
2whjo90.jpg
aafabs.jpg
2rc05qb.jpg
5x5ptz.jpg
70v0he.jpg
333g6py.jpg
35ddmom.jpg

1 Dakika Once acılmıs konu anında güncel . :D :D :D

Hayırlı Satıslar olsun.

arkadaslar bı zamanlar aldıgım fakat boyatım takmadıgım ORJİNAL PLASTİK aero arka tampon ve ıkı adet fıber marşpiel takımını satıyorum tamponda resımde goruldugu sadece bı tane ayak tırnagı kırık en kenardakı onun dısında herhangı bı sorunu bulunmamaktadır oda sorunsuz sekılde oturur dıye dusunuyorum beyaz renktır boyası temız olmadıgı ıcın tekrar elden gecsın ıstıyor.sevısten sıfır olarak aldıgım yan ızgara ve yansıtıcılar sıfır sekılde posetlı durmaktadır.bırde ıkı adet fiber yan marspiyel takımını satıyorum fıyat olarak hepsıne 800 tl ıstıyorum ..

sadece marşpiyellere ne istersin kardeş?

Geri
Üst Alt