Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 5cm Vogtland Yay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamurat

Kayıtlı Üye
2004 Model Leon (Mk1) Aracım için aldığım 5 cm lik Vogtland marka yaylarım, aracımı orjinal hali ile sattığım için satılıktır.

Benim bildiğim bire bir uyumlu araçlar: Mk1 Leon, Mk2 Toledo, Mk4 Golf, Bora.

Fiyat olarak 300 lira düşünüyorum. Sahibinden e ilan açmadım. Forum içi satışım önceliklidir. Satılmaz ise sahibinden e ilan açacağım.

Telefon numaram: 0554 391 0839

Fotoğraf çekmedim fakat isteyen olursa çeker eklerim

Benim aractata vogland var şiddetle tavsiye ederim hayırlı satışlarr

Beni EDS ler İYİ tanır

Hayırlısatışlar vogtland lar çok iyi yay. Ama affınıza sıgınarak söylüyorum fiyatınız sıfırlarına oranla biraz pahalı.

Hayırlısatışlar vogtland lar çok iyi yay. Ama affınıza sıgınarak söylüyorum fiyatınız sıfırlarına oranla biraz pahalı.

Estağfurullah görüş sizin görüşünüz saygı duyarım. Aynı yayın orjinali 550 lira civarıydı. Tekrar bakma fırsatım olmadı eğer kampanya var ise. Dolayısıyla uzun süre de kullanılmamış yaylar yarı fiyatını istiyorum bu yüzden fiyat uygun diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt