Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2015 model Golf 7 (Full Yapılı) (Eskişehir)

hsn003

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Hatasız boyasız çiziksiz rütüşsüz tramersiz :) 2015 model golf 7 aracımı satıyorum. Aracım 1.4 tsi comfortline paket metalik gece mavisi renk ve sunroof opsiyonları var. Aracım şuan 20 bin km de olup 15 bin bakımı ESKİSEHİR/ASİL oto yetkili servisinde yapılmıştır. Garanti kapsamındadır.
Aracımda Ekstra olarak
- Plastik Gti body kit
- Outenger cam spoyleri
- Çift u ledli bi-xenon far (GTİ Kırmızı şeritli)
- Gti Egsoz sistemi Sağ sol çıkışlı aktif (başlıklar Piano black)
- 8 inç navigasyonlu geri görüş kameralı bluetoohlu oem teyp
- Ön cam dahil Lumar cam filmi
- 19 inc ADW1 Jant ön arka ofset farklı (jant ve lastik sıfır takıldı)
- Oem Gti logolar
Aklıma gelmeyen daha birçok ekstrası mevcut. Aracımın modifiyesi Tamamen 1. sınıf malzemeler kullanırak bizzat kendim yaptırdım.Boya koruması 1 ay önce yapıldı. Sürekli aracımı kendim meguiars ürünleri ile yıkarım kılcal çizik dahi yok rengi çok canlı. Fiyat olarak 76 bin tl. İletişim için 5447903936
Araç eskisehirdedir.

Geçen yaz bindiğim Leon Mk3 FR'lar bunlarda :))

hayırlı satıslar forum kuralları geregı buyuk harfle baslık açmak yasak duzeltırmısın kardeşim

Hayırlı satışlar

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı satışlar kıymet bilen birisine gider umarım makine süper

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı satışlar

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar Hatasız boyasız çiziksiz rütüşsüz tramersiz :) 2015 model golf 7 aracımı satıyorum. Aracım 1.4 tsi comfortline paket metalik gece mavisi renk ve sunroof opsiyonları var. Aracım şuan 20 bin km de olup 15 bin bakımı ESKİSEHİR/ASİL oto yetkili servisinde yapılmıştır. Garanti kapsamındadır.
Aracımda Ekstra olarak
- Plastik Gti body kit
- Outenger cam spoyleri
- Çift u ledli bi-xenon far (GTİ Kırmızı şeritli)
- Gti Egsoz sistemi Sağ sol çıkışlı aktif (başlıklar Piano black)
- 8 inç navigasyonlu geri görüş kameralı bluetoohlu oem teyp
- Ön cam dahil Lumar cam filmi
- 19 inc ADW1 Jant ön arka ofset farklı (jant ve lastik sıfır takıldı)
- Oem Gti logolar
Aklıma gelmeyen daha birçok ekstrası mevcut. Aracımın modifiyesi Tamamen 1. sınıf malzemeler kullanırak bizzat kendim yaptırdım.Boya koruması 1 ay önce yapıldı. Sürekli aracımı kendim meguiars ürünleri ile yıkarım kılcal çizik dahi yok rengi çok canlı. Fiyat olarak 76 bin tl. İletişim için 5447903936
Araç eskisehirdedir.

Geçen yaz bindiğim Leon Mk3 FR'lar bunlarda :))

Araclarin masallahi var adv1 jant cok yakismis bende dusunuyordum..replika sanirim konfor v.s bi dezavantajini gordunuzmu 19 inc ince yanak kullanimi biraz zor sanirim tavsiye edermisin saakincasi yoksa fiyat nedir jant lastik ortalama?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı satışlar insallah inan arabanın çok albenisi var inşallah biniciye gider araban çünkü piyasada çok ölücü tipler var.Yeni proje var sanırım yoksa satılmaz bu araba

ÖnÜnÜ GöRmEdEn SoLLaMa EvE KaRa HaBeR YoLLaMa

Geri
Üst Alt