Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2015 model Golf 7 (Full Yapılı) (Eskişehir)

Adw
Araclarin masallahi var adv1 jant cok yakismis bende dusunuyordum..replika sanirim konfor v.s bi dezavantajini gordunuzmu 19 inc ince yanak kullanimi biraz zor sanirim tavsiye edermisin saakincasi yoksa fiyat nedir jant lastik ortalama?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adw-1 i geçen sene mk3 Fr da kullandım herhangi bir problem yaşamadım golf Te 2 takım 19 inç jant kullandım ama sırf gun metali renginden dolayı adw ye geçiş yaptım. Yakıt olarak golfte şehiriçi 6-7 lt yakıyorum çok az birşey fark eder diye düşünüyorum çünkü arabayı aldıktan yaklaşık yarım saat sonra 19 inç janta geçiş yaptım ilk işim jantcıya gitmek oldu. Birde aracınız modeli ne mk 2 Leon da 19 çok abartı kalıyor Çamurluklar sürtüyor. 19 inç mk3 leonlar için ideal hatta 18 inç jant mk3 E küçük geliyor

Adw

Adw-1 i geçen sene mk3 Fr da kullandım herhangi bir problem yaşamadım golf Te 2 takım 19 inç jant kullandım ama sırf gun metali renginden dolayı adw ye geçiş yaptım. Yakıt olarak golfte şehiriçi 6-7 lt yakıyorum çok az birşey fark eder diye düşünüyorum çünkü arabayı aldıktan yaklaşık yarım saat sonra 19 inç janta geçiş yaptım ilk işim jantcıya gitmek oldu. Birde aracınız modeli ne mk 2 Leon da 19 çok abartı kalıyor Çamurluklar sürtüyor. 19 inç mk3 leonlar için ideal hatta 18 inç jant mk3 E küçük geliyor
Bende apollo mavi mk3 fr var cok yakisiyor 19 inc ama konfor cok dusuyor sanirim...cekisi etkiliyormu biraz agir jant sanirim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecen sene yaptım apollo mk3 fr onda da adw kullandım çok yakışıyor yakıt ve konforu düşünüyorsan hiç takma 17 lerle devam :)
çekişi ne kadar etkiler bilemem ama apollo fr ile 50-200 roll'de mercedes a200 156 hp ile kafa kafaya yürüyordum. stock 17 jantlı fr'ın 2-3 boy önünde yürüyordum vites kaçırmamak ve arabayı tanımakla alakalı biraz bu işler.
[doublepost=1463897961,1463231840][/doublepost]
Hayırlı satışlar insallah inan arabanın çok albenisi var inşallah biniciye gider araban çünkü piyasada çok ölücü tipler var.Yeni proje var sanırım yoksa satılmaz bu araba

ÖnÜnÜ GöRmEdEn SoLLaMa EvE KaRa HaBeR YoLLaMa

Ölücü tiplere araba yok bende :) aynen yeni proje içim satılık

Geri
Üst Alt