Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2010 model Seat İbiza 1.2 Sport Coupe Elegance

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ocean_lifes

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. 2010 model aracımı askerlik nedeniyle satıyorum. 75.000 km de. her 15.000 km de yapılması gereken yağ, filtre vb. bakımları yetkili servisinde yapıldı. Aynı zamanda km zamanı geldiği için ön takım bakımları ve değişmesi gereken parçaları da servisinde faturalı olarak yapıldı. 4 lastik sıfır olarak değiştirildi. muayenesi 2016 ya kadar var. Hiç bir masrafı yoktur. Tek parça boyası vardır. Sol arka çamurluktadır. İlgilenen arkadaşlar buradan da ulaşabilir bana. Resimleri görmek isteyen arkadaşlar özelden de yazabilir. Boyutlarından dolayı buradan paylaşamıyorum.

İlk mesajinizda satış konusu güzel karşılanan bir durum değildir hem forum kurallarına uygun değildir lütfen kendinizi tanıtınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt