Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık 2008 leon parçaları...(GRY 86 nın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güray 1 sene tampon aradın yana yana şimdi 1 güne satıym diyosun :) hayırlısı olsun

güray 1 sene tampon aradın yana yana şimdi 1 güne satıym diyosun :) hayırlısı olsun

sorma hakanım biliyosun yapana kadar neler çektim ama sende biliyorsun satarken kimse değerini bilmiyor beni en iyi anlıyacaklardan birisin:)

tamponlar ,farlar, stoplar, filtre satılmıştır..

türkiyenin en güzel leonlarından birisi daha mazi oluyor. ben burda çok üzüldüm valla. umarım daha güzeline sahip olursun güraycım.

türkiyenin en güzel leonlarından birisi daha mazi oluyor. ben burda çok üzüldüm valla. umarım daha güzeline sahip olursun güraycım.

teşekkür ederim abi aynen kıymet bilemeyen insanlar üzerindeki parçalardan anlamadığı için sökmek zorunda bıraktılar böylesi hayırlıymış demekki...

---------- Post added at 01:55 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

jant lastik 900 tl günceli

keşke güray değerini bilen biri üstündekilerle beraber alsaydı. hayırlısı olsun ne diyelim. hayırlı satışlar tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt