Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık 2008 leon parçaları...(GRY 86 nın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GRY86

Kayıtlı Üye
arkadaşlar arcımı orjinal hale çeviriyorum.. üzerindeki tüm parçalar satılıktır..

aerokit ön tampon 800 tl

aerokit arka tampon 800 tl

mix çift çıkış son susturucu 300 tl

hella füme stoplar 250 tl

koni stage 2 coilover 1400 tl

seatsport vites topuzu(6 ileri) 150 tl

abt pedal kiti ayak dayama dahil 250 tl

aem dryflow filtre 75 tl

kyowa 18 jantlar ve silverstone 225-40-18 sıfır ayarında lastikler 1000 tl

kenwood 7032 doubledın ana ünite direksiyon tuşları çalıştırma aparatı dahil 1000 tl

ayrıca aktif müzik sistemimide bagaj çalışması ve tüm kablolar dahil olacak şekilde 2000 tl olarak veriyorum onun fiyatında ufak bişeyler daha yapabilirim..sistemdeki ürünler :

dls ra10 anfi
dls ra 40 anfi
stinger kablolar
1.2 farad kapasitör
alpine typeR mid takımı
hertz 25 cm bas portsuz kutuda.

fiyatlarıda scw ailesine olacak şekilde yazdım pazarlık teklif etmezseniz sevinirim..
arkadaşlar ürün resimleri araç üzerinde olanları aşağıya ekliyorum alıcı arkadaşlara detaylı resimeride çekip yollarım parçalar 1 hafta sonra tamamen sökülmüş olacak yani alıcılara 1 hafta sonra teslim edebilirim saygılarımla.

dsc03351r.jpg

dsc03359p.jpg

dsc03316cm.jpg

dsc03311sc.jpg

Hayırlı satışlar

Bi-xenon'lar satılık değil mi ?

böyle bir aracı parçalamak insanın içini parçalamaktan farksızdır..
hayırlı satışlar güray..

teşekkürler bixenonlar aziz kardeşimin:)

toplamak için çok uğraştın şimdi tek tek satıyorsun..yazık olm parçalama arabanı çok güzel..

Jant, Teyp ve Orta Konsol kaplama için görüşebilrz;) özelden msj atıyorummmm...

O zaman orjinal farlarınızı takacaksınız. Fakat sanırım orjinaller çalınmıştı siz de ledli far takarsınız herlade???

kardeşim neden böyle bi mesaj yazmak istedin anlamadım gerçekten ama laf sokar gibi olmuş orj farlarım çalındı doğrudur.. ben aracıma yakıştırmadığım bişeyi yani mercekli ledli farları takmam gider çıkma orj far bulurum gerekirse bixenonlarla veririm orası benim sorumluluğumda ama sen neden böyle bi mesaj yazdın ben onu anlayamadım açıkçası??sana yalan söylediğimi falanmı düşündün yoksa?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt