Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık 2008 ibiza

Hayırlı satışlar kardeşim... Gönlünden geçen paralara satman dileklerimle...

7_image_for_silan_5423604_580x435.jpg
arkadaşlar selam
aşağıda ilanı yer alan aracım

satılıktır.

http://www.arabam.com/ilanOnizle/5423604/2701799
hacım hayırlısı olsun..hayırlı satışlar yalnız multimedyan çok hoş ne marka direksıyon kumandası çalışıyormu ...tablet de benzıyor burda önemli olan direksıyon kumandası :) cordoba var bende spor fr direksıyon

7_image_for_silan_5423604_580x435.jpg

hacım hayırlısı olsun..hayırlı satışlar yalnız multimedyan çok hoş ne marka direksıyon kumandası çalışıyormu ...tablet de benzıyor burda önemli olan direksıyon kumandası :) cordoba var bende spor fr direksıyon

çok sağol hocam
ekran pioneer sph-da110 model

direksiyon kumandası araya bir aparat takarsan çalışıyor ama benim montaj yaptırdığım yerde yoktu bende uğraşmadım

çok sağol hocam
ekran pioneer sph-da110 model

direksiyon kumandası araya bir aparat takarsan çalışıyor ama benim montaj yaptırdığım yerde yoktu bende uğraşmadım
o aparatlar bize oluyormuki bende bu konu üzerinde cok araştırdım neyse bi tane paynır servisi var sorim bakalım..tşkler hayırlı satışlar

Ilan yayında değil. Sattin mi abi? Eğer sattiysan fiyatını sorabilir miyim? Bir arkadaşım almak istoyor da. 2008-2010 arası ibiza... Arastiriyoruz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kusura bakma yeni gördüm mesajını
aracı satmıştım şehir dışından gelecek bir arkadaşa. güvendik kapora almadık o da1 hafta bekletip vazgeçti.

yeni link aşağıda dostum. yalnız araç 6l eski kasa. siz yeni kasa arıyorsunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...kali-kazasiz-boyasiz-bakimli-205119377/detay/

Ilan yayında değil. Sattin mi abi? Eğer sattiysan fiyatını sorabilir miyim? Bir arkadaşım almak istoyor da. 2008-2010 arası ibiza... Arastiriyoruz.

Ben arkadaşa sorayım abicim. Yeni kasa bakıyordu ama belli mi olur? Cevabın için teşekkürler.

Geri
Üst Alt