Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2007 Transit 300S panelvan

yukcell88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şirketimize ait 2007 model Ford Transit 300S (küçük kapalı van)' ı satılığa çıkarmış bulunmaktayız.
Araç 204000 km' de, turbosu, yağ filtresi, yağı, hava filtresi vs. bugün itibariyle değişmiştir.
Aracı taşıma amacıyla kullanacaksanız ( ki böyle bir araç başka bir amaçla kullanılamaz) gayet uygun fiyatlı bir araç.
Problemlerine gelirsek, avanak şoförlerimizin turbo dizel aracı düşük devirde kullanmanın daha iyi olduğunu düşünmesi sonucu 60 km/h' yi geçince arkada bir uğultu başlıyor (diferansiyelden gelen), bu şoför için çekilmez bir durum değil, çok da masraflı olay değilmiş aslına bakarsanız. Bir de 204bin km' nin verdiği bir şanzımanda zor geçiş var... Aslında bu da şoför hatası. Yoksa km' den değil... Ne yazık ki ufak geliyor ( Çilek Montaj Aracı olarak kullanılıyor) yenisi alınacak ama yılbaşı öncesi elden çıksın diye uğraşıyoruz, Ford' da yeni araç almak için şu an erken de...

Araca piyasada en ucuz fiyat olan 18500 TL istiyoruz. Yılbaşı öncesi 17500TL' ye vermeyi düşünüyoruz. Ama SCW' den biri isterse ben daha aşağı olması için elimden geleni yaparım, 16.750 TL olarak düşünebilirsiniz.

İlanı atıyorum, aktif oldu mu bilmiyorum ama resmi yok... Kazası şusu busu herşeyi yazıyor, dileyen özel mesaj atabilir...

Saygılarımla...

2007 Transit TDCi 300S VAN

Geri
Üst Alt