Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2006 model BMW 3.16i

songukhu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yakın arkadaşım aracını satıyor.Araba gerçekten temiz kendisi de ikinci el aldı.1 yıl kadar once.Aldıktan sonra 7.000 TL lik masraf yaptı.Araba 70.000 km de gercekten temız bakımları tam arava full daha dolusu sanıyorum o kasada yok.Işık paketi bi-xenon dıjıtal klima sanruuf falan..sağ arka çamurlukta ve kapıda ufak bır boya var oda ılk sahıbındeyken olmuş.İlgilenen olursa linki aşağıda mevcut,teşekkürler..

BMW 3 Serisi 3.16i 2006 Model 50.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 78074036

Hayırlı satışlar..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Hayırlı satışlar..

güzel araca benziyor her nekadar bmw beğenmesemde

eweet...Alındıktan sonra titizlikle,özenle bakıldı.Tamponlar birebir Mtech almanyadan getırtıldı.Vidasına varıncaya kadar..araç diri duruyor akranlarına göre..

hayırlı satışlar...

hayırlı satışlar...

hayırlı satışlar
almayı düşündüğüm bir artaç fakat ben beyaz olsun istiyorum ama kısmet ikinci elde pek seçme şansı olmuyor fiyat olarak bırakacağı son rakam dost işi ne olur aceba

hayırlı satışlar
almayı düşündüğüm bir artaç fakat ben beyaz olsun istiyorum ama kısmet ikinci elde pek seçme şansı olmuyor fiyat olarak bırakacağı son rakam dost işi ne olur aceba

ibiza cuprayla takas yaparsa hayırlı olsn :)

hayırlı satışlar

hayırlı satışlar

Şimdi birçok markadaki ibiş beyaz,şeker bayazı rengi gibi bir renk tonu yok E90 kasanın kanımca.Arabayı aldıgı fıyat 50.000 cıvarıydı 7.000l tutarlar da masraf yaptı ben ıletıcem soledıklerınızı..

Geri
Üst Alt