Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 18" 5x112 volk te 37

berko

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar zamanında çok arayıp zor bulduğum jantlarımı satıyorum. Leonun işlerini bitirmeden satmaya karar verdim, 1 aya satılığa çıkarcam aracıda, şu an kışlıklar var üstünde bu takım depoda duruyor o nedenle şimdiden ilanı veriyorum. Jantlar gun metal renkte 18" 5x112 8" taabanlı et 38 volk te37 replikası. kaliteli replikadır, ağırlık olarak hafiftir 10 kilodan hafifti ama net rakamı hatırlayamıyorum. 1.2 tsi leonda kullandım performans kaybı olmadı. Lastikler petlas 225 40 18 dir 1000km civarı kullanılmıştır, bıyılklarını geçtim tabandaki renkli şerit boyası dahi duruyor.
Jantlar ankaradadır. Tek bi jantta bulgur tanesi kadar kaldırım çiziği vardır, belli olmuyo bile.
Fiyat olarak 1600 tl dir. Jantlarda çelik sibop vardır, bijon takımı, şifreli bijonları, bilezikleri yanında verilecektir.

IMAG0241.jpg
j1stl.jpg
j1swp.jpg

Ekli dosyalar

• IMAG0241.jpg
    IMAG0241.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 87
  • j1mdy.jpg
    j1mdy.jpg
    28.1 KB · Görüntüleme: 73
Ynt: Satılık 18" 5x112 volk te 37

Hayırlı satışlar :)

pazar günceli. Araç değiştircem para lazım :)

Geri
Üst Alt