Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık 17" enkei rpf 01

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar toledoyla birlikte aldığım 17" orjinal enkei rpf 01 jantları satmak istiyorum. 5x100 bijon aralığı. 2002 sonrası tüm ibiza ve cordobalara ayrıca mk1 leon ve toledolara uyar.2 tanesi tamir görmüş. ama hiçbirinde balans problemi yok. ayrıca üstünde sıfır 215-45-17 kumho ecsta lastik var. jant lastik 1.000 tl uygun olur gibime geldi. sizce fiyat normalmi? bu arada jant ve lastiklerde gerçekten problem yok. 18 almak istediğim için satıyorum.

harika jantlar Hayırlı satışlar sağlamlığını ve hafifliğini kullanan bilir performansı olumlu yönde etkiler.....:eek:key:

aracıma uysa ve yakıssa kacırmazdım hafıf kalıtelı jant...

Özelikle jant/lastik kondisyonu ile çok farke debilir, fotoğrafsız ? Orjinal Enkei mi? Tamiri nerede ve nasıl yapılmış? boyası orjinal mi? tamiri çeperde mi, kenarlarda mı acaba? Göbeği bilezikli mi?

Özelikle jant/lastik kondisyonu ile çok farke debilir, fotoğrafsız ? Orjinal Enkei mi? Tamiri nerede ve nasıl yapılmış? boyası orjinal mi? tamiri çeperde mi, kenarlarda mı acaba? Göbeği bilezikli mi?

lastikler sıfır zaten. taş çatlasın 100 km yapmıştır. tamir 2 jantın kenarında var. büyük ihtimalle çukura girmiş. ama balans sıkıntısı yok. titreme yapmıyor. jantlar orjinal enkei. replika falan değil. tamiri nerde yapılmış bilmiyorum. boyası orjinalmi bilmiyorum. daha dün elime geçti bu jantlar. göbeğinde ibiza için bilezikleri yaptırdım.

açıkcası tipi benim hoşuma gitmiyor. 17" olmasına rağmen gözüme 15" gibi geliyor. ama sağlamlık ve hafifliğine diyecek laf yok.

dedıgın gıbı jant ufak gorunuyor ama bu jant bazı araclara cuk oturuyor bazılarınada hıc yakısmıyor

abi satma hic yaa; kullan direk toledonda.. hafif jant iste :) hem 18 e gecme bence; cocuk olucak arabada; cok hissettirir zemini..

abi satma hic yaa; kullan direk toledonda.. hafif jant iste :) hem 18 e gecme bence; cocuk olucak arabada; cok hissettirir zemini..

valla cupradan sonra toledo inanılmaz yumuşak geldi Rıza. 18" jantla hiç rahatsız edeceğini düşünmüyorum. fotoları paylaşacam yakında. ben toledoya pek yakıştıramadım enkei yi.

Geri
Üst Alt