Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 1.4 TSI Seat ibiza SC Bocanegra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkür ederim. Ya evlilik hazırlıkları var o yüzden sürekli sağa sola gidiyorum inmesi binmesi dert ve yanlız gitmiyorum değiştirmek istedim tek kapı olunca :)

eğer maddi sıkıntı yoksa veya arabada bir sıkıntı yoksa satılacak araba değil boca Serbay. bence satma kardeşim. ben de evliliğimin ilk 4 yılı coupeye bindim hep. ama çocuk olunca 4 kapı şart.

teşekkür ederim. Ya evlilik hazırlıkları var o yüzden sürekli sağa sola gidiyorum inmesi binmesi dert ve yanlız gitmiyorum değiştirmek istedim tek kapı olunca :)

kardeşim düğün sonunakadar değişelim arabaları rahat rahat biner inersin :D

ulen tek kapı olunca binene inene ayıp mı oluyo çocuk olsa anlarımda bu ne yaw ev araba dolu yaptığın sıkıntıya bak kaç tane de kamyonun var onla taşı milleti...:mad:

hayırlı satışlar Serbay. keşke durumum olsaydı da ben alsaydım :(

Serbay sanki 70 yaşında dedeler biniyo arabana .. satılırmı bu araçlar yapma Allah aşkına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt